Skip Navigation Links8. Bölge Müdürlüğü > İletişim > Personel İletişim Rehberi

ORMAN VE SU İŞLERİ 8. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ'NÜN
TELEFON FİHRİSTİ



 ADI SOYADI

 GÖREVİ

 TELEFON NO

 Yılmaz KOCAMAN

 Bölge Müdürü 

(0332) 322 39 39 – 1202 - 1203

Gülfem BİRİNCİ

 Sekreter

(0332) 322 39 39 – 1200 - 1201

Ahmet BEKMEZCİOĞLU

 Makam Odacısı

1200

 Ali Rıza KARABULUT

 Makam Odacısı

1200

 Bölge Müdürü  Fax'sı

 

(0332) 321 61 71

 Bölge Müdür Yardımcısı 

 Salim ÖZDEMİR

1218

 

PLANLAMA VE KOORDİNASYON ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Mehmet Ali BİLLURCU

 Şube Müdürü

1214

Cevdet YAMAN

 Büro Kalemi / Mühendis

1208

Ali SAKLAN

 Büro Kalemi / Mühendis

1209

Mehmet SEVİNÇ

 Büro Kalemi

1208

Fatih DEMİR

 Basın ve Web Sorumlusu

1209

MİLLİ PARKLAR ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

İ. Serhat UĞRAŞ

 Şube Müdürü

1313

Mustafa YALIM

 Büro Kalemi / Mühendis

1305

 

 

 

DOĞA KORUMA VE SULAK ALANLAR ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

 Mehmet ÖZDEMİR

 Şube Müdürü

1306

 Leyla TUĞYAN

 Mühendis

1312

 Elmas YARDIM

İşçi/Büro Kalemi

 

AVCILIK VE YABAN HAYATI ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

 Musa ÇELİK

 Şube Müdürü

1315

 Mehmet Emin ALÇİÇEK

 Büro Kalemi/Teknisyen

1311

 

 

 

İDARİ VE MALİ İŞLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

 Ali AĞAR

 Şube Müdürü

1215

Mehmet AVŞAR

İşçi/Tahakkuk

1207

Mustafa Ali KOCAEL

4-C/Tahakkuk

1207

Ali Ak

Tahakkuk

1207

Veli DEMİRKÜTLÜ

Ayniyat Saymanı

1206

Ahmet ACAR

Personel İşleri

1212

Mehmet MEME

Personel İşleri

1212

Mustafa ERİKCİ

Sivil Savunma

1211

Hüseyin Reşit KÜÇÜKKEÇECİ

Mutemet

1211

Şerife CANITEZ

İSİ/Mutemet

1107

Mehmet DİNÇ

BT Sorumlusu

1205

Mehmet GÜNAYDIN

Giden/Genel Evrak

1102

Ramazan ALTUNEL

Gelen/Genel Evrak

1102

Musa ARSLAN

Aşçı

1103

Gülten ÇAVDAR

Yemekhane Görevlisi

1103

İsmail ERDOĞAN

Yemekhane Görevlisi

1103

Yılmaz DEMİRCİ

Danışma

1105

Adem ALGÜL

Santral Görevlisi

0-1100

Abdülrezak AĞAR

Makam Şoförü

1200

Yakup AVCI

Şoför

1104

Tahir GÜNCÜ

Bekçi

1106

Abdullah TOPUZ

Bekçi

1106

Hasan BAKTUR

Bekçi

1106

Saffet URGANCI

Bekçi

1106

Ramazan MACİT

Çevre Düzenleme

1106

 BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ Santral

 (0332) 322 68 72 - 73

 

 

 

 

 BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ Faks

 (0332) 321 61 71

 

 

 

 

 

 

 

 

HUKUK BİRİMİ

Rüçhan Erdoğan ÜNVER

Avukat

(0332)  322 68 72 - 1210

Sait TOPRAK

Bilgisayar İşletmeni/Büro Kalemi

(0332)  322 68 72 - 1213

 

 

 

 

 

 

 

 

KONYA ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Zeki GÜNEY

Şube Müdürü

1318

Mustafa KILINÇ

Mühendis

1317

Mehmet BAŞARAN

Mühendis

1316

Figen KOYUNCU

Mühendis

1303

Dilek ŞAHİN

Mühendis

1315

Halil AKSAY

Sayman

1309

Bilal CAN

Orman Muhafaza Memuru

1301

Nebi ALTUNTAŞ

Orman Muhafaza Memuru

1301

Bülent ER

Orman Muhafaza Memuru

1301

Nurettin TORAMAN

Memur

1304

Osman YARDIM

Ambar Memuru

1310

Mahmut KOCA

4/C

1301

Mustafa ERGİR

Tekniker

1308

Yasemin ERGÜN

İşçi/Büro Kalemi

1307

Menderes DEMİR

İşçi/Büro Kalemi

1304

Mustafa AYÇİÇEK

İşçi/Büro Kalemi

1304

Dilek ŞAHBAZ

İşçi/Büro Kalemi

1304

Mustafa DEMİROK

Şoför

1301

Mustafa KAPLAN

İşçi/Büro Kalemi

1304

Ali SARIKAYA

Şoför

1301

Hasan ÖZTAŞ

İşçi

1301

Savaş LALE

4/C/Büro Kalemi

1304

 

 

 

 

 

 

 

AKSARAY ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Necati GÖKÇE

Şube Müdürü

128

Mustafa ÇIRACI

Orman Mühendisi

134

İbrahim YAMAÇ

Mühendis/Bakanlıkta Görevli

 

Ali KARADAVARCI

Orman Muhafaza Memuru

126

Ahmet GÜVEN

Orman Muhafaza Memuru

138

Mehmet Ali DİNÇ

Bilgisayar İşletmeni

111-112

Murat ÖZTÜRK

Bilgisayar İşletmeni

136

Süleyman BÖGE

Bilgisayar İşletmeni

129

Serdar BALCI

Memur

131

Ahmet ÖZTÜRK

Teknisyen

130

Sefa YÜMER

İşçi

125

 

 

 

Aksaray Şube Müdürlüğü-- Santral

 

(0382) 212 90 98

 

 

 

Aksaray Şube Müdürlüğü-- Faks

 

(0382) 213 76 20

KARAMAN ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Nazmi KAPLAN

Şube Müdürü

(0338) 214 93 88

Mustafa ALKAN

Mühendis

(0338) 214 93 88

Özlem D.ÜNVER

Mühendis

(0338) 214 93 88

Zeki ULUDAM

Teknisyen

(0338) 214 93 88

Ayşe KOÇAK

Mühendis

(0338) 214 93 88

Ramazan DOĞAN

Tekniker

(0338) 214 93 88

İdris YALÇIN

Bilgisayar İşletmeni

(0338) 214 93 88

Bünyamin SELVİ

Mühendis

(0338) 214 93 88

Yılmaz ILKI

Orman Muhafaza Memuru

(0338) 214 93 88

Aysel UĞUR

Bilgisayar İşletmeni

(0338) 214 93 88

Latif ERDOĞDU

Tekniker

(0338) 214 93 88

Soner AVAR

Tekniker

(0338) 214 93 88

Serkan İNAN

Mühendis

(0338) 214 93 88

Halil İbrahim SARIBIYIK

Şoför

(0338) 214 93 88

Mustafa DİMLİ

İşçi

(0338) 214 93 88

Fadim UZMAY

İşçi

(0338) 214 93 88

Hasan KUTLUYER

Şoför

(0338) 214 93 88

Ramazan BOZKURT

Şoför

(0338) 214 93 88

 

 

 

 

 

 

Karaman Şube Müdürlüğü-- Santral

 

(0338) 214 93 88

 

 

 

Karaman Şube Müdürlüğü-- Faks

 

(0338) 214 92 88

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NEVŞEHİR ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Erol AKSOY

Şube Müdürü

(0384) 212 99 19

Fatih CEYLAN

Ekonomist

(0384) 212 99 19

Hasan ERYAŞAR

Mühendis

(0384) 212 99 19

Onur ALÇIN

Mühendis

(0384) 212 99 19

Hüseyin KAYMAK

Rasatçı

(0384) 212 99 19

Hatice ÖZYÜREK

Bilgisayar İşletmeni

(0384) 212 99 19

Muhammet Cevdet ŞİMŞEK

Bilgisayar İşletmeni

(0384) 212 99 19

Necati ÇAMCI

Orman Muhafaza Memuru

(0384) 212 99 19

Halit ÇOPUR

Orman Muhafaza Memuru

(0384) 212 99 19

Türkan AYDIN

İşçi

(0384) 212 99 19

Fazlı TAŞKIRAN

İşçi

(0384) 212 99 19

Mehmet ŞAHAN

Şoför

(0384) 212 99 19

Mehmet ÜLGER

4/C

(0384) 212 99 19

 

 

 

Karaman Şube Müdürlüğü-- Santral

 

(0384) 212 99 19

 

 

 

Karaman Şube Müdürlüğü-- Faks

 

(0384) 214 99 20

 

KONYA-BEYŞEHİR ŞEFLİĞİ

Mehmet ŞENER

Şef / Mühendis

(0332) 512 77 35

Şenol KAPÇI

Orman Muhafaza Memuru

(0332) 512 77 35

Mehmet CAN

Orman Muhafaza Memuru

(0332) 512 77 35

Sadık BATTAL

İşçi

(0332) 512 77 35

Naciye TAN

İşçi

(0332) 512 77 35

Yaşar KOCA

4/C

(0332) 512 77 35

 

 

 

 

KONYA-AKŞEHİR ŞEFLİĞİ

Hikmet Mesut GÜNERİ

Memur/Araştırmacı

 (0332)  322 68 72 

 

 

 

 

 

KONYA-HADİM ŞEFLİĞİ

Mehmet Rüştü ECEVİT

Tekniker

(0332) 418 11 14

Hasan ÜNLÜ

Memur

(0332) 418 11 14

Mehmet SAKALLI

Memur

(0332) 418 11 14

Ali DOĞRUL

İşçi

(0332) 418 11 14

 

 

 

 

 

KONYA-EREĞLİ ŞEFLİĞİ

Asım NİYAZOĞLU

Mühendis

(0332) 710 45 04

Nusret ÖZDEMİR

Memur

(0332) 710 45 04